Produkt dne
Fotbalové 3/4 tepláky - GANADORES
Fotbalové 3/4 tepláky - GANADORES

942,00 Kč

Batoh na trénink - POLONES
Batoh na trénink - POLONES

1 461,00 Kč

ks
Fotbalové spodní prádlo - VINI
Fotbalové spodní prádlo - VINI

561,00 Kč

Tréninkové tričko - MASSIVE
Tréninkové tričko - MASSIVE

337,00 Kč

Prošívaná bunda - MADERA SENIOR 2.0
Prošívaná bunda - MADERA SENIOR 2.0

4 269,00 Kč

Rukavice brankářské - MATCH-RX
Rukavice brankářské - MATCH-RX

1 302,00 Kč

Proč nakupovat u nás

Zina Sport: S láskou k fotbalu, kvalitě i design

Ať už jste profesionální fotbalista či fotbalistka, hrajete pouze rekreačně, nebo připravujete své děti na život sportovce, tak nám dáte zapravdu, že kromě trpělivosti, dávky času a energie je nejen fotbal spjat s většími náklady. Každý sport totiž vyžaduje kvalitní a funkční materiály, ve kterých se sportovci budou cítit pohodlně a bez omezení, ale také další doplňky. Polský leader v oblasti aktivního oblečení dokazuje, že kvalitní dresy a vybavení na fotbal mohou být za dostupné ceny, v moderních designech a s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. A to vše s láskou k fotbalu.

 

Kvalitně, nebo jen draze?

Velmi často lidé při nákupech sportovního oblečení vsází na zvučné světové značky, jejichž cena je velmi vysoká, aniž by porovnávali kvalitu s jinými menšími výrobci. Při nákupu není vhodné se řídit jen vysokou cenou a logem, ale dbát na funkčnost materiálu dle sportu (rychleschnoucí, odvod vlhkosti, flexibilní apod.), padnoucí střih, kvalitní švy, vyzkoušet, zda oblečení drží tvar a barvu, nebo nedělá po prvním použití žmolky. V opačném případě se totiž snižuje kvalita nejen oblečení, ale samotného výkonu. Vyplácí se proto sledovat profesionální výrobce v daném sportovním odvětví a srovnávat, protože mnohdy narazíte na opravdu moderní technologie zpracování a hlavně ušetříte peníze.

 

Fotbalové oblečení pro děti, brankáře i rozhodčí

Rodinné firmy a lokální výrobci v Evropě stále více dokazují, že umí na trhu sportovního oblečení konkurovat i světovým gigantům a hlavně nabídnout osobní přístup. Polská značka Zina Sport je toho důkazem – od roku 2004 působí v Polsku a nyní je jedním z největších výrobců v oblasti oblečení pro aktivní fotbalisty. Od roku 2014 se stala jejím domovem také Česká republika. Zina Sport se zaměřuje na zápasové a tréninkové dresy, vycházkové oblečení, tašky, batohy, tréninkové doplňky a míče. Z malé firmy se stal partner významných fotbalových klubů: „Fotbal je i naše láska, a proto chceme klientům dopřát kvalitní materiály s ohledem na nové technologie a vývoj sportu, ale přitom za dostupnější ceny, které jsou důležité nejen pro fotbalové kluby a akademie, ale také pro rodiče malých fotbalistů,“ říká zástupce značky Jaromír Karásek.

 

Zákazník až na prvním místě

Značka si zakládá nejen na moderních technologiích, ale hlavně na zaměstnancích, kteří svou práci i fotbal milují a jsou týmovými hráči. Obchodní zástupci pravidelně navštěvují ve svých regionech v Polsku, České republice a na Slovensku kluby, akademie i fotbalové školky. „Na budování vztahů se zákazníky klademe velký důraz a snažíme se jim vyjít vstříc s individuálními požadavky na výrobu a hlavně na kvalitní potisk dresů a souprav. Rádi pak poskytujeme sponzoring formou vybavení,“ dodává Karásek. Zina Sport však není součástí pouze světa profesionálních klubů, ale také amatérských hráčů a hráček, nebo jen nadšenců do fotbalu.

 

Moderní technologie pro všechny příležitosti

Při výrobě používá značka Zina Sport desítky nejrůznějších materiálů – jedná se hlavně o technologie, které poskytují hráčům flexibilitu a vysoký komfort při hře, absorbují pot a zároveň odvádí vlhkost, ale také rychleschnoucí materiály, s antibakteriálními účinky, či technologie chránící proti protržení dresu nebo žmolkám. Tyto technologie jsou základem výroby a úspěchu značky.

 

Fotbalové míče pod záštitou FIFA

Majitel značky Zina Sport se nebojí ani náročných oficiálních testů – míče na fotbal Zina byly podrobeny velmi striktním testům Mezinárodní fotbalové federace (FIFA). První náročné testy představují 6 zkoušek, které se zaměřují na obvod, hmotnost, kruhovitost, reflexe, absorpce vody a snížení tlaku. Druhé pak zahrnují až 2000 nárazů míče do ocelové desky v rychlosti 50km/h – důraz je kladen na neporušenost švů a vzduchových ventilů. Míče Zina se proto staly věrným doplňkem fotbalových klubů nejen v Česku.

 

Značka však disponuje také vlastní výrobnou Zina Lab, kde skupina specialistů společně s technology neustále zdokonaluje kvalitu a provedení výrobků – cílem je splnit očekávání stále náročnějších zákazníků.

 

Zina Sport je nyní lídrem v Polsku a je nejaktivnější značkou v I. a II. fotbalové lize. Od roku 2017 je v Česku partnerem klubů 1. SC Znojmo a MFK Frýdek-Místek a zájem o její výrobky v profesionálních soutěžích stále roste. Jejím cílem je spolupracovat s kluby v předních řadách evropských lig.

 

Prozkoumejte i vy e-shop s fotbalovým vybavením, nebo kontaktujte obchodní zástupce Zina Sport a užijte si fotbal naplno a bez zbytečně vysokých cen.

 

JUST FOR FOOTBALL.

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl