Produkt dne
Fotbalové 3/4 tepláky - GANADORES
Fotbalové 3/4 tepláky - GANADORES

942,00 Kč

Batoh na trénink - POLONES
Batoh na trénink - POLONES

1 461,00 Kč

ks
Fotbalové spodní prádlo - VINI
Fotbalové spodní prádlo - VINI

561,00 Kč

Tréninkové tričko - MASSIVE
Tréninkové tričko - MASSIVE

337,00 Kč

Prošívaná bunda - MADERA SENIOR 2.0
Prošívaná bunda - MADERA SENIOR 2.0

4 269,00 Kč

Rukavice brankářské - MATCH-RX
Rukavice brankářské - MATCH-RX

1 302,00 Kč

O nás

ZINA je značka specializující se na design, výrobu a prodej vysoce kvalitního oblečení a doplňků. Jsme jednou z největších polských společností působících v activewear. Od roku 2004 se Zina aktivně podílí na vývoji trhu se sportovním oblečením v Polsku, od roku 2014 na českém a slovenském trhu. Na polském trhu jsme nejaktivnější značkou v soutěži Ekstraklasa, I a II ligy [*analiza Footballbusinessgroup]. Na českém trhu jsme se v roce 2017 stali partnery klubů 1.SC Znojmo a MFK Frýdek-Místek. Aktivní jsme i v dalších profesionálních fotbalových soutěžích, kde máme zastoupení a spolupracujeme s mnoha neméně důležitými kluby.

Naše motto je obsaženo ve třech slovech:

JUST
FOR
FOOTBALL

Zaměřujeme se na dodávání produktů, které splňují očekávání profesionálních fotbalistů. Věříme, že klíčem k modernímu fotbalu je schopnost kombinovat inovativní technologie s porozuměním specifičnosti fotbalového světa.

 PARTNEŘI A KLIENTI

Fotbal spojuje, proto jsou produkty ZINA určeny jak pro profesionály, tak i pro amatéry a fotbalové nadšence. Spolupracujeme s předními sportovními kluby a fotbalovými svazy. Oblékáme taktéž polo-amatérské a amatérské týmy. V našich dresech hrají fotbalisté a fotbalistky mnoha sportovních klubů.

Hrajeme s mnoha a pro mnohé, ale jedna věc zůstává stejná - vždy se zaměřujeme na nejvyšší kvalitu.


 LICENCE

V roce 2005, majitel značky ZINA - firma PPH OPTIM, aby potvrdila vysokou kvalitu míčů, které vyrábí, nechala je podrobit dalším striktním a přísným testům FIFA, které prošly úspěšně.

Vše je potvrzeno podepsaným certifikátem a schváleno Mezinárodní fotbalovou federací - licence: č.163 / 627

ZINA je jedinou polskou firmou vlastnící tyto certifikáty.


CERTIFIKÁTY

CNC - osvědčení o auditu - EC

FIFA INSPECTED - Aby bylo možné získat tuto pečeť kvality, míč musí projít šesti zkouškami, jako jsou: hmotnost, obvod, kruhovitost, reflexe, absorpce vody a snížení tlaku.

FIFA APPROVED - aby bylo možné získat tuto nejlepší pečeť kvality FIFA APPROVED, míč musí projít další zkouškou, která obnáší údery míčem o ocelovou desku 2000x při rychlosti 50 km/h. Míč projde testem pouze tehdy, pokud jsou všechny jeho švy a vzduchové ventily bez poškození i v případě, že pokles tlaku a změny v obvodu + kruhovitosti jsou zanedbatelné.

 

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper.pl